TEAMBHA

O NÁS

Brankářská škola TEAMBHA navazuje na brankářskou hokejovou akademii v Rosicích, která funguje již od roku 2002. Věnujeme se výchově a tréninku hokejových brankářů od těch nejmenších až po dospělé, mnohdy profesionální, brankáře.  Našim cílem je připravit mladé brankáře tak, aby byli schopni prosadit se do extraligových mládežnických týmů. V případě dospělých brankářů jde pak o konkrétní dovednost, ve které se chce zdokonalit. Nabízíme nespočet variant a stylů, které si brankáři mohou vyzkoušet. Záleží na každém, jaký styl chytání si zvolí. Každý brankář je jedinečný, proto přistupujeme ke každému individuálně a hledáme tu nejlepší cestu k úspěchu. 

Velkou výhodou jsou pravidelné tréninkové jednotky. Většinu brankářů vidíme celoročně a velmi rychle tak můžeme zareagovat na případný problém. Pomocí moderních technologií jsme schopni danou překážku rychle zanalyzovat, popřípadě díky dalšímu tréninku zcela odstranit. Provádíme také rozbor zápasu pod názvem TEAMBHA GAMES. Více informací ZDE.

Od sezóny 2022/2023 pořádáme akce s názvem SEASON, které jsou věnováné speciálním brankářským tréninkům během sezóny.

V roce 2022 jsme také rozšířily naše služby na Slovensko kde pořádáme kempy pod názvem TEAMBHA SLOVAKIA. Více informací ZDE.

V posezónním období (květen-červen) se brankářům věnujeme každou sobotu a jednou za měsíc také pořádáme víkendový kemp. Tento dvouměsíční tréninkový cyklus je oblíben také u starších a zahraničních brankářů, kteří se nemohou v sezóně účastnit našich pravidelných tréninků. Rovněž tak červencové brankářské hlavní kempy, který je výbornou průpravou pro další sezónu. Spolupracujeme s juniorskými i profesionálními hráči ledního hokeje, kteří nám pomáhají se střeleckými cvičeními. Hokejista přece nemůže být nahrazen pukometem 😉

Od sezóny 2022/2023 pořádáme také specíální tréninky pro amaterské brankáře (hobby) kde si brakáři můžou vyzkoušet jaké to je trénovat jako naprostý profesionál! Více inforamcí ZDE